Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Doskonałe wydłużenie rzęs

1

Max Factor

Max Factor, Masterpiece MAX

Najnowsze rozwiązanie wśród szczoteczek – Volume iFX – wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie obsypuje się i wytrwale utrzymuje na rzęsach przez cały dzień. Szczoteczka bardzo precyzyjnie rozdziela włoski.

2

Oriflame

Oriflame Beauty, Wonder Lash Mascara

Znakomite wydłużenie rzęs. Nie robi grudek na rzęsach oraz nie kruszy się. Nie podrażnia oczu. Szybko się nakłada oraz w równie szybkim tempie wysycha.

3

Max Factor

Max Factor, False Lash Effect Mascara

Szybko nadaje rzęsom wyrazisty wygląd. Nałożony 2 czy 3-krotnie da efekt sztucznych rzęs. Jest dość jedwabisty – nie tworzy grudek.

4

Max Factor

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look

Polimery zawarte w tuszu pogrubią i specjalnie odżywią rzęsy. Struktura jest elastyczna i nie kruszy się. Może lekko sklejać rzęsy. Czasem nie obejdzie się bez oddzielnego grzebyka.

5

Wibo

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara

Tani i wydajny. To może być miłe zaskoczenie dla osób nie wierzących w tanie kosmetyki. Odpowiednia konsystencja, niezbyt duża szczoteczka oraz końcowy zadowalający efekt.

6

Maybelline

Maybelline, Colossal Volum' Express

Gruba szczoteczka potrafi bardzo dobrze rozczesać rzęsy. Pogrubia w wydłuża. Długo się utrzymuje i nie skleja rzęs. Najlepiej nanieść 2 warstwy.

7

L’Oreal

L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara

Wyjątkowo wyprofilowana szczoteczka z włókna sztucznego potrafi ująć tuszem każdy włosek z osobna. Dodatkowo głęboka czerń robi swoje.

8

Bourjois

Bourjois, Volume Glamour

Nadaje naturalny pogrubiony wygląd rzęsom. Nie kruszy się, nie obsypuje. Szczoteczka bardzo dobrze nakłada kosmetyk na rzęsy.

9

Rimmel

Rimmel, Glam' Eyes Mascara

Pogrubia i wydłuża nawet o 80%. Umiejętnie rozprowadzony nadaje rzęsom naturalny wygląd. Ma dobrą konsystencję. Dość szybko zasycha w buteleczce.

10

L’Oreal

L`Oreal, Double Extension

Biała baza z jednej strony i tusz z drugiej. Baza pod tusz ma za zadanie wzmocnić rzęsy i dodatkowo pomoże uzyskać maksymalne wydłużenie. Długo trzeba „uczyć się” tego tuszu.