Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze bazy pod makijaż

1

Clinique

Clinique, Almost Powder Makeup SPF 15

Zawiera antyoksydanty i filtry przeciwsłoneczne. Zmatowiona cera niestety nie utrzymuje się zbyt długo. Dobry dla osób bez większych problemów skórnych.

2

Bare Escentuals

Bare Escentuals, Bare Minerals, Foundation

Ostatni szlif i nadaje skórze satynowe wykończenie. Nie ma w sobie substancji oleistych i ćrodków zapachowych. Jest w stanie utrzymać się przez cały dzień.

3

Max Factor

Max Factor, Creme Puff

Puder będący na rynku już przez bardzo długi czas. Matuje, kryje niedoskonałoćci i wygląda bardzo naturalnie na buzi. Wygładza skórę.

4

Everyday Minerals

Everyday Minerals, Intensive Mineral Foundation

Kryjący podkład mineralny na bazie naturalnych składników. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień i nie pozostawia ćladów na ubraniach.

5

Annabelle Minerals

Annabelle Minerals, Mineralny podkład kryjący

Mocno kryje i utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Posiada naturalne składniki. Trzeba uważać aby nie przesadzić z ilością nakładanego pudru – może wyjść maska.

6

Maybelline

Maybelline, Pure.Liquid Mineral Foundation

Podkład na wykończenie w płynie. Nawilża skórę i dopasowuje się do kolorytu twarzy. Lekka konsystencja nie powoduje uczucia ciężkości.

7

Rimmel

Rimmel, Lasting Finish Minerals Powder Foundation

Minerały w kosmetyku odbijają światło, co w delikatny sposób rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Niestety jest zbyt krótkotrwały i ciemnieje w ciągu dnia.