Kosmetyki Ranking 2017

#1 Max Factor

Najnowsze rozwiązanie wśród szczoteczek - Volume iFX - wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie obsypuje się i wytrwale utrzymuje na rzęsach przez cały dzień. Szczoteczka bardzo precyzyjnie rozdziela włoski.

Max Factor, Masterpiece MAX

#2 Oriflame

Znakomite wydłużenie rzęs. Nie robi grudek na rzęsach oraz nie kruszy się. Nie podrażnia oczu. Szybko się nakłada oraz w równie szybkim tempie wysycha.

Oriflame Beauty, Wonder Lash Mascara

#3 Max Factor

Szybko nadaje rzęsom wyrazisty wygląd. Nałożony 2 czy 3-krotnie da efekt sztucznych rzęs. Jest dość jedwabisty – nie tworzy grudek.

Max Factor, False Lash Effect Mascara

#4 Max Factor

Polimery zawarte w tuszu pogrubią i specjalnie odżywią rzęsy. Struktura jest elastyczna i nie kruszy się. Może lekko sklejać rzęsy. Czasem nie obejdzie się bez oddzielnego grzebyka.

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Look

#5 Wibo

Tani i wydajny. To może być miłe zaskoczenie dla osób nie wierzących w tanie kosmetyki. Odpowiednia konsystencja, niezbyt duża szczoteczka oraz końcowy zadowalający efekt.

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara

#6 Maybelline

Gruba szczoteczka potrafi bardzo dobrze rozczesać rzęsy. Pogrubia w wydłuża. Długo się utrzymuje i nie skleja rzęs. Najlepiej nanieść 2 warstwy.

Maybelline, Colossal Volum' Express

#7 L'Oreal

Wyjątkowo wyprofilowana szczoteczka z włókna sztucznego potrafi ująć tuszem każdy włosek z osobna. Dodatkowo głęboka czerń robi swoje.

L`Oreal, Volume Million Lashes Mascara

#8 Bourjois

Nadaje naturalny pogrubiony wygląd rzęsom. Nie kruszy się, nie obsypuje. Szczoteczka bardzo dobrze nakłada kosmetyk na rzęsy.

Bourjois, Volume Glamour

#9 Rimmel

Pogrubia i wydłuża nawet o 80%. Umiejętnie rozprowadzony nadaje rzęsom naturalny wygląd. Ma dobrą konsystencję. Dość szybko zasycha w buteleczce.

Rimmel, Glam' Eyes Mascara

#10 L'Oreal

Biała baza z jednej strony i tusz z drugiej. Baza pod tusz ma za zadanie wzmocnić rzęsy i dodatkowo pomoże uzyskać maksymalne wydłużenie. Długo trzeba „uczyć się” tego tuszu.

L`Oreal, Double Extension