Kosmetyki Ranking 2017

#1 Clinique

Zawiera antyoksydanty i filtry przeciwsłoneczne. Zmatowiona cera niestety nie utrzymuje się zbyt długo. Dobry dla osób bez większych problemów skórnych.

Clinique, Almost Powder Makeup SPF 15

#2 Bare Escentuals

Ostatni szlif i nadaje skórze satynowe wykończenie. Nie ma w sobie substancji oleistych i ćrodków zapachowych. Jest w stanie utrzymać się przez cały dzień.

Bare Escentuals, Bare Minerals, Foundation

#3 Max Factor

Puder będący na rynku już przez bardzo długi czas. Matuje, kryje niedoskonałoćci i wygląda bardzo naturalnie na buzi. Wygładza skórę.

#4 Everyday Minerals

Kryjący podkład mineralny na bazie naturalnych składników. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień i nie pozostawia ćladów na ubraniach.

Everyday Minerals, Intensive Mineral Foundation

#5 Annabelle Minerals

Mocno kryje i utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin. Posiada naturalne składniki. Trzeba uważać aby nie przesadzić z iloćcią nakładanego pudru – może wyjćć maska.

Annabelle Minerals, Mineralny podkład kryjący

#6 Maybelline

Podkład na wykończenie w płynie. Nawilża skórę i dopasowuje się do kolorytu twarzy. Lekka konsystencja nie powoduje uczucia ciężkości.

Maybelline, Pure.Liquid Mineral Foundation

#7 Rimmel

Minerały w kosmetyku odbijają światło, co w delikatny sposób rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Niestety jest zbyt krótkotrwały i ciemnieje w ciągu dnia.

Rimmel, Lasting Finish Minerals Powder Foundation