Kosmetyki Ranking 2017

#1 ArtDeco

Sama możesz skompletować paletę kolorów spośród brokatowych, perłowych, opalizujących lub matowych barw. Trzeba jedynie rozprowadzić na powiece i odrobinę blendowa aby uzyskać pożądany kolor.

Artdeco, Système Mosaïque, Eyeshadows

#2 Inglot

Paleta do własnego skomponowania. Kolory posiadają mocny i wyraźny pigment oraz kremową konsystencję. Bardzo szeroki wybór barw jak i samych palet do przechowywania ulubionych odcieni.

Inglot, Freedom System

#3 MAC

Wysoka trwałość oraz niebanalna gama kolorystyczna. Bardzo wydajne, nie obsypują się. Największym minusem jest cena.

MAC, Eye Shadow

#4 Bell

Wodoodporny cień do powiek. Konsystencja musi z drobinkami odbijającymi światło. Łatwo się go aplikuje i utrzymuje się przez kilka godzin na powiece.

Bell, Diamond Eyes Mousse

#5 Dior

Elegancki dobór kolorów oraz dobra pigmentacja. Błyszczące refleksy w żaden sposób nie wyglądają tandetnie. Łatwo się rozprowadzają.

Christian Dior, 5-Colour Palette

#6 Maybelline

Żelowo-kremowa konsystencja pozwala utrzymać bardzo długo kosmetyk na powiece. Struktura pozwala na łatwe i równomierne rozprowadzenie cienia.

Maybelline, Color Tattoo 24Hr

#7 Revlon

Utrzymują się nawet do 12 godzin. W opakowaniu znajdują się 4 aksamitne odcienie. Colorstay – kosmetyk nie kruszy się, nie roluje i nie blednie.

Revlon, ColorStay, 12 Hour Eyeshadow Quad

#8 IsaDora

Do wyboru matowe lub perłowe odcienie. Można używać je na sucho i mokro. Jakościowo bardzo dobre, wydajne oraz nasycone pigmentami kolory.

IsaDora, Eye Shadow Quartet

#9 Bourjois

Do stosowania zarówna na sucho, jak i na mokro. W opakowaniu cieni znajduje się lusterko. Niestety, kosmetyk nie charakteryzuje się trwałością.

Bourjois, Pastel Lumiere

#10 Avon

Forma tych cieni umożliwia również tworzenie kresek. Opakowanie jest poręczne a sama aplikacja bardzo wygodna. Wybór spośród 9 migotliwych kolorów.

Avon, Precision Glimmer Powder Eyeshadow