Kosmetyki Ranking 2017

#1 Wibo

Baza silikonowa wygładzająca niedoskonałoćci. Należy nakładać po wchłonięciu kremu, a przed nałożeniem fluidu. Udoskonala działanie fluidu. Dobrze matuje.

Wibo, Primer Base

#2 MAC

Idealna baza pod makijaż dla osób o tłustym lub mieszanym typie cery. Dodatkowo wysoki filtr gwarantuje ochronę przed promieniami słonecznymi. Matuje na długi czas.

MAC, Prep + Prime, Face Protect SPF 50/ PA++

#3 Dermika

Delikatnie wygładza dzięki zawartym silikonom. Dobrze współgra z podkładami i kremami. Makijaż wytrzymuje dłużej, ale efekt matujący niekoniecznie.

Dermika, Collaction, Satynowa baza anti - aging pod makijaż

#4 Gosh

Wypełnia linie mimiczne oraz pory. Doprowadza skórę do maksymalnego wygładzenia. Nie utrzymuje efektu zmatowienia przez ten czas, jaki oczekujemy że będzie.

Gosh, Velvet Touch, Foundation Primer

#5 Revlon

Wygładzająca baza pod makijaż. Można stosować po make up lub bez niego. Równomiernie się nakłada i nie osadza na załamaniach twarzy. Ma delikatny zapach.

Revlon, PhotoReady Perfecting Primer

#6 Kobo

Baza przedłużająca trwałoćć podkładu. Nie zapycha porów. Ma działanie wygładzające. Posiada konsystencję kremu, dlatego wchłania się w skórę, a nie pozostaje na jej powierzchni.

Kobo Professional, Smooth Make - Up Base

#7 Sephora

Baza w formie żelu, która ujednolica i matuje skórę twarzy przed nałożeniem makijażu. Kosmetyk bezzapachowy. Może utrudniać rozprowadzanie fluidu na twarzy.

Sephora, Skin Smoothing Makeup Base

#8 Soraya

Przygotowuje twarz pod makijaż, aby ten był równomierny i dłużej utrzymywał się na skórze. Wygładza zmarszczki i niedoskonałoćci.

Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

#9 Dax Cosmetics

Lekka baza o bardzo przyjemnym zapachu. Sprawia, że makijaż utrzymuje się o wiele dłużej. Bardzo wydajna. Nadaje jedwabisty efekt.

Dax Cosmetics, Cashmere Secret

#10 Oceanic AA

Baza pod makijaż o delikatnym, owocowym zapachu. Może okazać się niezbyt zadowalająca dla osób o problematycznym typie skóry. Bardziej nadaje się jako krem do twarzy.

Oceanic, AA Efekt Matujący, Beztłuszczowa baza pod makijaż